CARROZZERIA jest firmą obecną na rynku motoryzacyjnym od ponad dwudziestu pięciu lat. Zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów powypadkowych wszystkich marek. W 2000 roku poszerzyliśmy działalność o wykonywanie napraw powypadkowych również w tirach i innych pojazdach ciężarowych. Jako jedyni w Lublinie, a od 2005 roku jako jedna z nielicznych firm branżowych po tej stronie Wisły, posiadamy wysokiej klasy sprzęt renomowanej firmy JOSAM do wykonywania bezpośrednich pomiarów laserowych wszystkich pojazdów. Obecnie wykonujemy zlecenia większości autoryzowanych serwisów ciężarowych, Klientów indywidualnych oraz firm flotowych, zapewniając między innymi prostowanie ram oraz naprawy kabin.

Nawiązaliśmy też współpracę z firmą zajmującą się pomocą i ratownictwem drogowym 24h na dobę. Do potrzeb Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też oddajemy do dyspozycji nieodpłatnie auta zastępcze, w przyszłości również ciężarowe.

Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym profesjonalne blacharstwo samochodowe. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, szybko i sprawnie usuwamy powstałą szkodę. Dzięki fachowemu personelowi jesteśmy w stanie wykonywać usługi na wysokim poziomie technologicznym i estetycznym. W ich zakres wchodzi także lakiernictwo. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami hurtowymi i producentami, co umożliwia nam dokonanie zakupów po preferencyjnych cenach, biorąc pod uwagę jakość produktów oraz dbałość o ochronę środowiska (więcej ekologicznych materiałów lakierniczych).

Dnia 28.12.2009 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 z wiarą, że pomoże nam jeszcze lepiej poznawać i realizować wymagania naszych Klientów oraz funkcjonować zgodnie z literą prawa. Naprawiamy uszkodzone samochody, wykorzystując nowoczesne urządzenia oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie rzemiosła blacharsko-lakierniczego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

81 534 10 00
48 603 916 426
48 509 925 676
info@carrozzeria.lublin.pl

Godziny

Dni robocze  od 8:00 do 17:00
Sobota od 8:00 do 14:00
Niedziela - Zamknięte

Adres

Skromna 5b
20-704 Lublin
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Czytaj więcej »
Realizacja
make.lublin.pl