Zajmujemy się bezgotówkową likwidacją szkód komunikacyjnych. Współpracujemy z wszystkimi obecnymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że są one wykonywane zgodnie z technologią napraw producentów pojazdów. Obsługujemy również Klientów, którzy chcą skorzystać z usług blacharsko lakierniczych bez konieczności korzystania z ubezpieczenia.
Po dokonaniu naprawy przeprowadzamy diagnostykę stanu technicznego samochodu i konsultujemy z Klientem jej wyniki podczas odbioru samochodu. Stosujemy najlepszej jakości produkty oraz zapewniamy kompleksową i fachową obsługę. Nowoczesny sprzęt, jaki mogą Państwo u nas znaleźć, podkreśla, że stosujemy rozwiązania najlepsze na rynku, zapewniające trwałe rezultaty. Posiadając własny warsztat blacharsko lakierniczy wykonujemy wszystkie prace naprawcze.
Wszelkie naprawy blacharskie
Wszelkie naprawy lakiernicze
Wymiana blacharskich części samochodowych. Używamy części oryginalnych lub zamienników w zależności od oczekiwań Klienta
Odbudowa uszkodzonych elementów nadwozia
Kabina lakiernicza o wysokich parametrach wymiany powietrza
Mieszalnia lakierów – dorabiamy kolory i odcienie do powłok lakierowych, które są już wypłowiałe
Prostowanie ram pojazdów z użyciem nagrzewnicy indykcyjnej
Naciąganie karoserii na płycie blacharskiej

Kontakt

81 534 10 00
48 603 916 426
48 509 925 676
info@carrozzeria.lublin.pl

Godziny

Dni robocze  od 8:00 do 17:00
Sobota od 8:00 do 14:00
Niedziela - Zamknięte

Adres

Skromna 5b
20-704 Lublin
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Czytaj więcej »
Realizacja
make.lublin.pl