Kolizja

Miałeś kolizję, skontaktuj się z nami. Jeżeli ktoś ucierpiał wezwij pomoc pod numerem 112. Pamiętaj aby jeżeli to możliwe wykonać zdjęcia telefonem, nagraj także krótki filmik i mów jak przebiegało zdarzenie.

Wizyta

Jeżeli jesteś wstanie samodzielnie do nas dotrzeć to "super". Jeżeli jednak kolizja była poważniejsza skieruj do nas "lawetę" z twoim samochodem.

Naprawa

W tym czasie nic nie musisz robić, nie musisz się martwić, to my w twoim imieniu skontaktujemy się z firmą ubezpieczeniową, a także wszystkie rozliczenia są po naszej stronie. Ty musisz tylko czekać na odbiór samochodu.

Dokumentacja

Na każdym etapie naprawy wykonujemy dokumentację fotograficzną. Cały przebieg naprawy, etapy naprawy jest ewidencjonowane elektronicznie i przekazywane do ciebie.

Odbiór

Po zakończeniu naprawy kontaktujemy się w celu umówienia na odbiór naprawionego pojazdu. Tylko podpisanie kilku dokumentów i można wyjechać swoim samochodem.
Dołożymy wszelkich starań aby likwidacja szkody nie była uciążliwa. Skontaktujemy się z ubezpieczycielem i dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności, a szkodę rozliczymy bezgotówkowo. Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Naprawy pojazdów prowadzone są z najwyższą starannością, z zachowaniem najwyższych standardów jakości zarówno pod względem wykonawstwa jak i użytych części oraz materiałów.

Kontakt

81 534 10 00
48 603 916 426
48 509 925 676
info@carrozzeria.lublin.pl

Godziny

Dni robocze  od 8:00 do 17:00
Sobota od 8:00 do 14:00
Niedziela - Zamknięte

Adres

Skromna 5b
20-704 Lublin
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Czytaj więcej »
Realizacja
make.lublin.pl